Nature

Water

1. října 2012 v 17:41
Vlastně u nás dost pršelo. Je pravda, že jsme měli malou baterii na fotoaparátu, ale přesto jsem se vydala k potoku a pofotila jsem. Bohužel jsem ale zjistila, že mám v gumáku díru a tak jsem nemohla vlézt do vody a vyfoti to. Samozřejmě se nic nestalo a i z tohoto vyšly nějaké fotky. Zase jsem měla asi 15 fotek, ze kterých vyšly jen tyto 4 dobré. Myslím si, že i tato "přehlídka" bude stačit, a tak tady dávám jen jednu fotografii. Další fotorafie naleznete na této adrese. Píšu to ke každému článku, ve kterých mám více fotografií. Nebudu tady dávat více fotek, protože by toho byl moc.

Samozřejmě se můžete na fotogalerii podívat na jiné fotky. Tam totiž jako první zveřejním fotografie, následně je upravím do správné velikosti a dám sem. Nebudu je nechávat tak velké, ale zase ani moc malé. Někdy se může stát, že to bude špatně zmenšené, a tak se nebojte a napište mi.

Moon

1. října 2012 v 17:32
Bylo asi 21,30, právě v televizi dávali Harryho Pottera 5 a babička nás upozornila na to, že venku je krásný úplněk. Já jsem o něm vlastně už dlouho věděla, ale protože byl za stromem, tak jsem ho nemohla fotit. Pak ale mamka vyšla ven a vyfotila ho. Nastavila si noční scénu, která ale měla dlouhý čas. Toto se hodí spíše na stativ, který ale leží doma v šuplíku. A tak jsem se s tím poprala já. Dala jsem tam noční scénu a ono to výrazně pomohlo. Nejenže tam už nebylo vidět to pozadí, tak to vypadalo dobře.

Přikládám jednu z fotek, která mě zaujala. Snad si i vy povšimnete toho detailu, který zaujme snad každého. Samozřejmě zrovna VY můžete být vyjímka ;).

Clouds

16. září 2012 v 19:11
Ono je to tak, jak se někdo nudí, dívá se na Americký X Factor 2012 a venku jsou po průletech letadel a větru zvláštně potvarované mraky. Mimo jiné jsem se dívala na nějakou fotogalerii, ve které byly fotografie západů slunce, a jiných mraků. Tak jsem vzala foťák, neotevřela jsem okno a fotila jsem. Vlastně jsem i četla článek, ve kterém bylo napsáno, že fotografie byly pořízeny přes okno. K tomu se psalo, že někdo taky zkoušel foti fotky přes okno a dopadlo to "prý" strašně. Ale že by dal třeba nějaký odkaz na fotiografie, aby se to dalo posoudit, nebo alespoň web, nedal. A tak to nemůžeme posoudit.

Ještě jednou informuju ;) že fotografie jsou pořizovány přes (skrz) okno, následně jen ztmaveny a dodán podpis.
Máte se na co těšit...
 
 

Reklama