Říjen 2012

Water

1. října 2012 v 17:41 Nature
Vlastně u nás dost pršelo. Je pravda, že jsme měli malou baterii na fotoaparátu, ale přesto jsem se vydala k potoku a pofotila jsem. Bohužel jsem ale zjistila, že mám v gumáku díru a tak jsem nemohla vlézt do vody a vyfoti to. Samozřejmě se nic nestalo a i z tohoto vyšly nějaké fotky. Zase jsem měla asi 15 fotek, ze kterých vyšly jen tyto 4 dobré. Myslím si, že i tato "přehlídka" bude stačit, a tak tady dávám jen jednu fotografii. Další fotorafie naleznete na této adrese. Píšu to ke každému článku, ve kterých mám více fotografií. Nebudu tady dávat více fotek, protože by toho byl moc.

Samozřejmě se můžete na fotogalerii podívat na jiné fotky. Tam totiž jako první zveřejním fotografie, následně je upravím do správné velikosti a dám sem. Nebudu je nechávat tak velké, ale zase ani moc malé. Někdy se může stát, že to bude špatně zmenšené, a tak se nebojte a napište mi.

Moon

1. října 2012 v 17:32 Nature
Bylo asi 21,30, právě v televizi dávali Harryho Pottera 5 a babička nás upozornila na to, že venku je krásný úplněk. Já jsem o něm vlastně už dlouho věděla, ale protože byl za stromem, tak jsem ho nemohla fotit. Pak ale mamka vyšla ven a vyfotila ho. Nastavila si noční scénu, která ale měla dlouhý čas. Toto se hodí spíše na stativ, který ale leží doma v šuplíku. A tak jsem se s tím poprala já. Dala jsem tam noční scénu a ono to výrazně pomohlo. Nejenže tam už nebylo vidět to pozadí, tak to vypadalo dobře.

Přikládám jednu z fotek, která mě zaujala. Snad si i vy povšimnete toho detailu, který zaujme snad každého. Samozřejmě zrovna VY můžete být vyjímka ;).